Antalya Tıkanıklık Açma

23-01-2021 11:42:00

Hakkımızda

Antalya Tıkanıklık Açma

Firmamız uzun zamandır su tesisatı ve atık su gideri açma konularında profesyonel olarak hizmet vermektedir. Karşılaştığınız tüm tıkanıklık türleri ve tesisat sorunları profesyonel olarak teknolojik yöntemlerle en kısa sürede giderilmektedir. 

Tıkanıklık Açma

Evlerde, işyerlerinde, kurumsal mekanlar ile sosyal mekanlarda en çok tuvalet tıkanıklığı ile karşılaşılır. Hayatı felç eden bu sorun için tuvalet tıkanıklığı açma firmamızdan destek alabilirsiniz. İlk olarak kamera ile görüntülenen giderdeki sorun tespit edilir. Daha sonra kanal açma makinesi ile giderdeki atıklar parçalanarak, borular temizlenir. Böylece gider tıkanıklığı açma kalıcı olarak yapılmaktadır. Eğer yabancı cisim atma gibi olağanüstü durumlar olmazsa da aynı sorun uzun süre yaşanmayacaktır. 

Tıkanıklık denilince akla ilk tuvaletler gelse de atık su giden her yerde bu sorunun oluşması mümkündür. Genelde mutfaklar için lavabo tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz. Çünkü yağ ve yemek artıkları sık sık tıkanıklığa sebep olur. Bu sorunlarla karşılaşmamak için mutlaka lavaboları dikkatle kullanmalısınız. 

Tıkanıklıkların en çok yaşandığı yerlerden birisi de klozetlerdir. Genelde yanlışlıkla temizlik bezi gibi yabancı cisimler kaçmaktadır. Klozet tıkanıklığı açma yöntemleriniz çaresiz kaldıysa sizin için profesyonel ve deneyimli olarak açmaktayız. 

Tıkanık Boru Açma

Su tesisatına bağlı tüm giderler için pis su gideri tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz. Evlerde yaşanan tıkanıklıkların en büyük sebebi pimaş borulardır. Çeşitli şekillerde ve eğimli olan pimaşlar zamanla kir ve pislikle dolmaktadır. Pimaş boru tıkanıklığı açma hizmetimiz sayesinde bu boruların içlerini temizlemekteyiz. Atık gider boruları ne kadar temiz olursa akıntı da o kadar iyi olacaktır. Tıkanıklık giderildikten sonra yeni boru takmış gibi olacağını göreceksiniz. 

Mutfaklarda yemek artıkları yüzünden lavabolar tıkanmaya mahkûmdur. İşlerinizin aksamaması için mutfak gideri tıkanıklığı açma sayesinde akıntının ne kadar seri olduğunu göreceksiniz. Tıkanıklık derinlemesine açıldığı için de kısa vadede tekrarlamayacaktır. 

Banyolarda genellikle saç ve sabun artıkları sebepleriyle tıkanıklık yaşanır. Banyo tıkanıklığı açma yaparken özel kimyasallarla bunları eritmekte, olmazsa da parçalamaktayız. Bu sayede banyolarda su taşmalarını önleyebilirsiniz. Aynı sorun genelde süzgeçlerde de yaşandığından yer süzgeci tıkanıklığı açma ile işinizi kolaylaştırıyoruz. Açılan tüm giderleri kullanırken yepyeni bir tesisat hissi yaşayacaksınız. 

Kanalizasyon Açma

Tıkanıklıklar genelde yüzeysel olarak pimaş borularından kaynaklanmaktadır. Ancak bazen pimaşların temiz olmasına rağmen sorun yaşanabilir. Bu durumda sorun ana kanallardan kaynaklanıyor olabilir. Kanal görüntüleme ile sorunun nereden kaynaklandığını görerek nokta atışı yapmaktayız. Kanalda tıkanıklığa sebep olan şey ve tıkanıklık yeri bulunduktan sonra ise açma işlemi yapılacaktır. 

Büyük tıkanıklıklar için ekstra performans gösteren büyük makineler kullanılmaktadır. Kanal temizleme kısa sürede başarı ile yapıldıktan sonra her şeyin eskisinden daha iyi olduğunu göreceksiniz. Kanal temizlenirken tıkanıklık olan yerler tamamen açılacaktır. Artıklar ve cisimler parçalanarak tazyikli su ile gidere gönderileceği için akıntı seri hale gelecektir. 

Tesisat Sorunları

Firmamız tarafından sadece tıkanıklık açma işlemleri yapılmamaktadır. Tesisat sorunlarınız, baca temizleme gibi uzmanlık isteyen işler de firmamızca yapılmaktadır.  Tüm bu işler teknik bilgi ve aynı zamanda teknolojik donanım istemektedir. Firmamız gerekli olan tüm bilgi, deneyim ve donanımı ile sizlere tüm tesisat sorunlarında hizmet vermektedir. 

Su tesisatlarında en çok karşılaşılan sorunlardan biri de su kaçaklarıdır. Aynı zamanda en korkulan arıza tipidir. Çünkü duvar içinde ya da zemindeki kaçak için su kaçağı tespiti oldukça zordur. Ancak kullandığımız profesyonel makineler ve deneyimlerimiz ile sorunun kaynağını kısa sürede tespit etmekteyiz. Su kaçağı tamiri için mecburi olarak sadece o bölgede kısmi olarak kırma yapmaktayız. Eski hali gibi de onarmaktayız. Tamir yapıldığını yalnızca siz anlayacaksınız. 

Su tamircisi olarak da faaliyet gösteren firmamız, güneş enerjisi sistemlerinin tamirini de yapmaktadır. Çatıdan evinize kadar gelen bir sistem olduğu için arıza oluşması ihtimali ve arıza alanları oldukça fazladır. Arızanın tespiti ve onarımı için profesyonel olarak hizmet veren gün ısı tamircisi firmamızdan destek alabilirsiniz. 

Kanalizasyon Açma

Evlerin yanı sıra işyerlerinde, kurumsal binalarda, restoran ya da kafe gibi sosyal alanlarda tıkanıklıklar oldukça sık yaşanmaktadır. Buralar gün içinde hem yoğun olarak hem de farklı kişiler tarafından kullanıldığı için özensiz kullanılmaktadır. Bu yüzden de sık sık tıkanıklık açma hizmetleri gerekmektedir. Bunun için öncelikle kameralı sistemle kanal görüntüleme yapılarak tıkanıklık yeri tespit edilmekte ve sonra açılmaktadır. 

Tıkanıklıklar bazen daha derinlemesine yani foseptiklerde olabilmektedir. Bu durumda foseptik çekimi yapmak için büyük ve donanımlı makinelere gerek vardır. Kanalizasyon açmak için gerekli olan vidanjör firmamız donanımında mevcuttur. Bu sayede sokaklarda gördüğünüz kanalizasyon açma hizmetlerini yapabilmekteyiz. Tıkanıklık açmak için profesyonel ve donanımlı firmalar arıyorsanız vidanjör hizmetleri sunan firmamız aradığınızı sunacaktır. 

Yalnızca evinizde karşılaştığınız ufak tıkanıklıklar için değil, sokak kanalizasyonlarındaki derinlemesine tıkanıklıklar için bile hizmet vermekteyiz. Bu sayede tıkanıklık kökten çözülerek sürekli nüksetmeyecektir. Siz de firmamızın bu kaliteli hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.